Poopeek

Vylepši si profil interpreta

Kvalitní profil je základem úspěchu v Poopeeku. V přiloženém blogovém příspěvku naleznete podrobný návod s doporučeními, tipy & triky, jak stvořit kvalitní a přehledný profil. Parametry označené hvězdičkou jsou povinné. Vhodné je též vložení Youtube videa, aby byl Váš profil organizátorem identifikovatelný na první pohled.

Související příspěvky na blogu

Často kladené otázky

 • Kapelu už někdo zaregistroval a chci převzít starý účet

  Převzetí původního účtu provádíme na základě ověření telefonicky, či emailem. Napište nám prostřednictvím messengeru nebo kontaktního formuláře na webu. Vaši žádost vyřídíme do 3 pracovních dní.
 • Nefunguje mi nahrávání dokumentů do profilu kapely.

  Je možné, že některé nástroje použité k vývoji aplikace neumožňují upload formátů souborů, které nejsou běžné. Máte-li s uploadem jakýkoliv problém, neváhejte kontaktovat naši podporu prostřednictvím chatu (messenger) či prostřednictvím dormuláře „Napište nám“ přímo v sekci Zákaznická podpora.
 • Jsou moje osobní údaje, které zadám na Vašem webu, v bezpečí?

  Poopeek s.r.o dle platných předpisů ČR jakožto i dle směrnic EU dodržuje zásady ochrany osobních údajů. Více informací o využití a ochraně Vašich údajů se dočtete v oficiálních Všeobecných Obchodních Podmínkách firmy Poopeek s.r.o a v Privacy Policy. Tyto dokumenty jsou k dispozici na úvodní straně Poopeek.com
 • Proč musím zadávat fakturační údaje, když nemám firmu ani nejsem živnostník?

  Obchodování v Poopeeku oběma zúčastněným stranám poskytuje smlouvu generovanou na základě skutečností domluvených v průběhu vyjednávání. Součástí této smlouvy jsou i údaje o obou obchodujících.
 • Jak můžu zrušit/nastavit emailové notifikace

  Své notifikace můžete aktivovat či deaktivovat v menu Nastavení v pravém horním rohu obrzaovky. Po zadání voleb nezapomeňte své preference uložit.

Máte jinou otázku nebo problém?

Prozkoumejte podporu