Poopeek

Přehled veřejných nabídek

Na Tržišti, neboli Marketplace, naleznete také sekci Nabídky. Ta představuje aktuální výpis nabídek a výběrových řízení, která jendotliví organizátoři inzerují. Mezi nabídkami můžete vybírat a otevírat nová vyjednávání s pořadateli. V rámci filtrování mezi nabídkami můžete také zvolit své preference.

 • filtrování podle rozsahu termínů
 • filtrování podle typu pořadatele
 • filtrování podle typu lokace

Související příspěvky na blogu

Často kladené otázky

 • Můžu jako pořadatel pronajmout svůj prostor kapelám prostřednictvím Poopeek.com?

  Můžu jako pořadatel pronajmout svůj prostor kapelám prostřednictvím Poopeek.com?
 • Jak mi Poopeek šetří čas?

  V aplikaci se věnujete jen zábavným činnostem, jako je hledání interpreta a smlouvání podmínek. Nemusíte však nic spát ani si svá rozhodnutí "obhajovat". Prostě jen naklikáte podmínky a odešlete je protistraně. Jakmile protějšek s Vaší nabídkou souhlasí, Poopeek se postará o sestavení smlouvy a zajistí výměnu náležitostí mezi obchodujícími stranami. Odpadá tak vymáhání playlistů, stageplanů, opravy smluvních údajů a prakticky veškerá komunikace s těmito činnostmi spojená.
 • Můžu si zabookovat interpreta i bez registrace?

  Pro zachování morální odpovědnosti zúčastněných stran Poopeek.com vyžaduje registraci a prokázání totožnosti obchodujících. Bez registrace tedy nelze otevřít vyjednávání ani bookovat nabídky v rámci Tržiště.
 • Jsou moje osobní údaje, které zadám na Vašem webu, v bezpečí?

  Poopeek s.r.o dle platných předpisů ČR jakožto i dle směrnic EU dodržuje zásady ochrany osobních údajů. Více informací o využití a ochraně Vašich údajů se dočtete v oficiálních Všeobecných Obchodních Podmínkách firmy Poopeek s.r.o a v Privacy Policy. Tyto dokumenty jsou k dispozici na úvodní straně Poopeek.com
 • Nemůžu najít srovnávač nabídek. Kde je?

  Srovnávač nabídek patří mezi nadstandardní služby Poopeeku a je k dispozici uživatelům, kteří využívají PLUS účet. Funkce je automaticky aplikována v každé aktivní nabídce, kterou má pořadatel vystavenou v sekci "Moje nabídky".

Máte jinou otázku nebo problém?

Prozkoumejte podporu