Poopeek

Recenze

Když se snažíte změnit fungování celého odvětví, vždy narazíte na mnoho překážek a nedůvěry. O to víc si ceníme podpory lidí, kteří jsou s kulturou a hlavně hudbou v České republice neoddělitelně spojení.

 • Aplikace Poopeek.com je velmi ambiciózní projekt a hlavně skvělý nápad. Působí na mě profesionálně a inovátorsky.

  Filip Černý
  Filip Černý

  marketing manager Kytary.cz

 • Tenhle projekt dnešní bookingové agentury sice zatím nenahradí, ale běžným kapelám snad pomůže udělat krok k profesionalizaci. Věřím tomu všemu taky proto, že projekt dělají fajn lidi a dělají ho pořádně.

  Jan Sládek
  Jan Sládek

  producent, kytarista & sociolog

 • Líbí se mi vznik této platformy, ale na druhou stranu taky vím, že nejsložitější je změnit myšlení lidí. A to zvlášť v téhle branži. Držím Poopeeku palce, potenciál to má.

  Dany Stejskal
  Dany Stejskal

  majitel časopisu Headliner

 • Poopeeku ze srdce fandím. Propojuje nás se širokou paletou hudebníků. Pomáhá nám tvořit pestrý hudební program v našem městě. Jeho užívání je přitom tak jednoduché a komplexní, že nám šetří čas i finance.

  Mary Blažková
  Mary Blažková

  ředitelka KSMT

 • Myslím, že Poopeek má veliký smysl v tom, že umožňuje pořadatelům i kapelám domluvit se na podmínkách koncertu jasně a transparentně. Těším se, až přes něj budu bookovat.

  Veronika Wildová
  Veronika Wildová

  redaktorka Frontman.cz

 • S projektem Poopeek velmi rád spolupracuji, kluci mají neuvěřitelné nápady. Jsem vděčný, že mám tu čest spolupracovat s tak inovativními a nadšenými lidmi jako jsou tvůrci Poopeek.com. Smekám klobouček.

  Robin Langer
  Robin Langer

  manažer inkubace P-PINK

 • Pokud bude projekt Poopeek fungovat tak, tvůrci aplikaci vymysleli, bude se jednat o zajímavou a velmi důležitou součást pořádání akcí. Přeji projektu hodně zdaru a síly!

  Jitka Šnajdrová
  Jitka Šnajdrová

  šéfredaktorka I-Klik.cz

 • Za 20 let v hudebním businessu, které jsem strávil v Čechách a Německu, jsem zatím nenašel nástroj, který by uspokojivě řešil tu stále opakující se agendu okolo pořádání hudebních akcí. Poopeek takovým nástrojem je.

  Ondřej Homola
  Ondřej Homola

  mentor startupů CzechInvest

 • Snaha zprofesionalizovat náš hudební rybníček se cení. Uvidíme, zda je naše muzikantská obec připravena přijmout takový revoluční nástroj.

  Aleš Uhlíř
  Aleš Uhlíř

  majitel ForFun Agency

Začněte vyjednávat pohodlně ještě dnes

Registrujte se zdarma