Poopeek

Funkce

Aplikace Poopeek.com vám usnadní vyhledání a objednání umělce na vaši akci. Přímo oslovte konkrétního umělce nebo vystavte veřejnou nabídku na tržišti a umělce se vám ozvou sami. Revoluční je chytré vyjednávání podmínek. S umělcem, který vám vyhovuje, můžete ihned uzavřít automaticky vygenerovanou smlouvu.

 • Vytvoření profilu

  Vytvoření profilu

  U nás v aplikaci si snadno a rychle vytvoříte profil pořadatele či umělce. Sestavíte si jednoduchou prezentaci a vyplníte vše potřebné pro obchodování. Zbylou administrativu spojenou s obchodováním zabezpečíme my.

 • Katalog umělců

  Katalog umělců

  Vyberte si ze stovek umělců, filtrujte svůj výběr podle různých parametrů a přehledně řaďte dle vlastních preferencí. Prozkoumejte profily, shlédněte videoukázky tvorby umělců a prověřte technické požadavky před výběrem vhodného kandidáta. U nás máte totiž vše na jednom místě bez zdlouhavého vyhledávání.

 • Veřejná nabídka

  Veřejná nabídka

  Vystavte nabídku na tržišti a vytvořte si tak své malé výběrové řízení na umělce pro vaši akci. Zvolte vlastní preference, termín, místo a čas a navrhněte zájemcům své podmínky pro vyjednávání. Objevujte mezi zájemci nové příležitosti a tvořte zážitky.

 • Soukromá nabídka

  Soukromá nabídka

  Vyberte si umělce a rychle ho oslovte soukromou nabídkou. Nečekejte na nabídku a navrhněte vlastní podmínky, které zapadají do vašeho rozpočtu. Urychlete organizaci své akce na maximum.

 • Chytré vyjednávání

  Chytré vyjednávání

  Nabídněte své vlastní podmínky pomocí našeho vyjednávacího nástroje. Jednoduše si vyberte z palety podmínek a nastavte hodnoty. Protistrana vaše podmínky přijme, nebo navrhne protinabídku. V každém bodě vyjednávání vy i umělec přesně víte, na čem jste. Pokud podmínky přijmou obě strany, vzniká mezi vámi dohoda.

 • Vygenerování smlouvy

  Vygenerování smlouvy

  Pokud se s umělcem dohodnete na podmínkách, sestavíme ze všech informací a domluvených podmínek návrh smlouvy. Naše smlouva je právně validní dokument, takže ji můžete bez obav rovnou použít. Zda smlouvu podepíšete, je na Vás. V aplikaci ji máte vždy k dispozici s ostatními podklady.

 • Dokumenty na jednom místě

  Dokumenty na jednom místě

  Každý umělec musí mít před uzavřením dohody v aplikaci potřebné dokumenty. Garantujeme tak jejich dostupnost okamžitě při uzavření dohody umělce s pořadatelem. Stageplany, playlisty, fotografie a další podklady tak máte vždy po ruce a na jednom místě.

 • Relevance umělců

  Relevance umělců

  Filtrujte umělce dle parametrů, které splňují vaše přání. Nastavte si oblíbené žánry a zvolte typ umělce, který na vaši akci hledáte. Seřaďte si jednotlivá vyjednávání podle relevance vaší veřejné nabídky.

 • Srovnávač vyjednávání

  Srovnávač vyjednávání

  Zobrazte si přehledně všechna aktivní vyjednávání k Vaší nabídce. Porovnejte jednotlivá vyjednávání mezi sebou podle vybraných podmínek, hodnocení a relevance umělce. Objevte nejvhodnějšího umělce a urychlete tak své rozhodování.

 • Hodnocení umělců

  Hodnocení umělců

  Vybírejte si umělce podle hodnocení nebo doporučení uděleného jinými pořadateli. Revoluční přístup k hodnocení je založen na přístupu a profesionalitě bez vlivu bezprostředních emocí. Udělujte vlastní hodnocení a pomozte tak dalším pořadatelům vybrat ty správné umělce pro své akce.

Začněte vyjednávat pohodlně ještě dnes

Registrujte se zdarma